Krótki opis świata konferencji w Darłówku

Niby administracyjnie stanowi część miasta, ale równie dobrze Darłówko można potraktować nie tyle jako jedną z dzielnic, co samodzielny kurort. Wystarczy porównać liczbę wszelkiej kategorii obiektów noclegowych w centrum Darłowa z tym, co można znaleźć nad samym morzem. Podobnie będzie wyglądała sytuacja z rozmaitymi centrami konferencyjnymi, które najczęściej funkcjonują w ośrodkach turystyczno-wypoczynkowych.

Zapewne do Darłówka na konferencje nie będą przyjeżdżać wielkie firmy, giganci światowego biznesu czy renomowane stowarzyszenia naukowe. Nie ta liga, nie ten potencjał miejscowości. Zarówno w temacie konferencji sensu stricte, jak też pod względem propozycji z dziedziny kultury i rozrywki. A na co konkretnie można liczyć? Darłówko może zaoferować sale o pojemności rzędu ok. 150 osób (w zależności od układu krzesełek),pełne wsparcie dla prezentacji multimedialnych, systemy nagłaśniające, mównice, tablice, stanowiska dla grup roboczych… Po przejrzeniu z grubsza specjalistycznego portalu https://konferencje.net.pl/ można zaryzykować stwierdzenie, że generalnie nie jest źle. Przynajmniej z tymi najważniejszymi przy konferencjach rzeczami.

A jeśli chodzi o wspólny relaks i odprężenie się po intensywnym dniu pracy i szkoleń… Cóż, krajowa czołówka to na pewno nie jest. W tym temacie sale szkoleniowe Kraków stanowią najpopularniejsze rozwiązanie.

Dodano: 2017-09-20 11:55:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz