5 atrakcyjnych propozycji na rodzinne wczasy w Darłówku

5 atrakcyjnych propozycji na rodzinne wczasy w Darłówku

Wspólny wypad z dziećmi nad morze to czysta przyjemność: plaża, kąpieliska, przysłowiowe już lody na patyku… Obowiązkowe punkty programu takiego rodzinnego wyjazdu Darłówko realizuje perfekcyjnie. A jak wygląda sprawa z atrakcjami dla dzieci, kiedy już budowanie zamków z piasku i zbieranie muszelek oraz bursztynów nie będzie już dawać tyle frajdy?

Rozmaitych alternatyw i interesujących opcji na spędzenie wolnego czasu jest całkiem dużo. Zarówno w samym letniskowo-nadmorskim Darłówku, jak też w historycznym centrum miasta Darłowa oraz miejscowościach w najbliższej okolicy. Mnogość i różnorodność dostępnych możliwości gwarantuje, że dzieci będą miały co robić - jeśli tylko rodzice zechcą zapewnić im rozmaite atrakcje. Wybraliśmy 5 propozycji, które w powyższych okolicznościach sprawdzą się wyśmienicie:

Dodano: 2018-04-09 11:30:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
9.04.2018 12:03

Nie zaszkodzi też pomyśleć o paru dłuższych wycieczkach, np. do Jarosławca. Są tam m.in. multimedialne Muzeum Bursztynu czy niezwykle realistyczny symulator... stoku narciarskiego. Nie wirtualny jak w salonach gier, tylko stworzony na bazie szerokiego i pochylanego, ruchomego niby-taśmociągu. Podobno też gdzieś pomiędzy Darłówkiem a Darłowem działa park "Od neolitu do średniowiecza", coś pomiędzy skansenem a tematycznym wesołym miasteczkiem - dla dzieciaków będzie jak znalazł.

Dodaj komentarz
Odpowiadasz na komentarz   MaThek  z 1.01.1970 01:00  Anuluj