Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Darłówka do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Darłówka, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Darłówku z pewnością potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem kosztów rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają też komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Komentarze (2)

Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 14:54

Mamy okazję korzystać z NFhotel już od dłuższego czasu i sprawdza się nam to bardzo dobrze. To funkcjonalny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z klarownymi warunkami korzystania i co ważne - bezpłatny! Bardzo usprawnia nam zarządzanie. Polecamy oczywiście, warto go poznać!

Bałtyk Resort 30.11.2015 14:55

W naszym pensjonacie korzystamy z tego programu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe - najbardziej chyba komunikator między użytkownikami. Rezerwacje dodawane są bardzo szybko, więc wszystko odbywa się naprawdę sprawnie i prosto.

Dodaj komentarz