Dni Darłowa 2014 - będzie się działo!

Od jutra do końca weekendu trwać będzie wielkie święto miasta - „Dni Darłowa”. Organizatorem wydarzenia są: Darłowski Ośrodek Kultury oraz Miasto Darłowo. Feta rozpocznie się już od godziny 14:00. Wtedy też odbywać się będą urodziny Miejskiego przedszkola nr 2. Następnego dnia, w piątek, przyjdzie czas na rodzinny festyn o wymownym tytule „Grunt to rodzinka ”. Wieczorem natomiast (od godziny 19:00) w ramach „Koncertu na zamku” usłyszeć będzie można „muzykę łatwą i przyjemną” .
Sobota przyniesie sportowe emocje, ponieważ na boisku przy ulicy Szpitalnej 1, od 9:00 rano przeprowadzony zostanie Dzień Sportu Szkolnego, później przyjdzie czas na mocne brzmienie w ramach Rock'a nad Wieprzą.
Ostatni dzień weekendu, podobnie jak poprzednie, nie pozwoli opaść emocjom. Najpierw ruszy pieszy rajd „Lubiędarłowo”, później, na Wyspie Łososiowej odbędzie się festyn miejski. Wieczorem natomiast przyjdzie czas na kulminację tegorocznych Dni Darłowa - występ Doroty Osińskiej w darłowskim Kościele Mariackim.

Zapraszamy!

Dodano: 2014-05-21 12:34:22

Komentarze (0)
Dodaj komentarz