Aquapark Balticlandia

Aquapark Balticlandia w Darłowie to nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny, położony na terenie Ośrodka Wczasowego Jantar. Znajduje się dosłownie 3 min od plaży/około 200 metrów i jest świetną alternatywą dla zimnego Bałtyku. Aquapark dysponuje dużym basem z podgrzewaną wodą o wymiarach 25 m x 12 m i głębokości 1,30 m, na którym mieszczą się dwa tory do pływania.

Jest to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i relaks dla całej rodziny, a w szczególności dla dzieci, ponieważ Park dysponuje szeregiem zjeżdżalni:

  • Anaconda (kolor niebieski) o długości ślizgu 40 metrów,
  • Kamikaze (kolor żółty) o długości ślizgu 12 m,
  • Multislide 2-torowa (kolor czerwony) o długości ślizgu 11 m.

Dla nieco starszych, Aquapark oferuje bicz wodny, który jest uznaną metodą odmładzania organizmu i zwiększenia jego odporności czy ekskluzywne 6-osobowe jacuzzi z chłodziarką. Ponadto na terenie parku wodnego znajduje się beach bar oraz taras widokowy.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Park wodny położony niemal nad samym Bałtykiem. Basen na świeżym powietrzu (wymiary 25x12x1,3 m) to gwarancja świetnej i w pełni bezpiecznej zabawy. 3 różne zjeżdżalnie, 2 wydzielone od reszty niecki tory pływackie, 2 wanny jacuzzi, masujący bicz wodny, zajęcia aqua-aerobiku… A do tego wypełniony atrakcjami plac zabaw dla dzieci, cukiernia, bar i taras widokowy.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz